TD Ameritrade: סקירה מקיפה על טי.די. אמריטרייד

TD Ameritrade מספק שילוב מנצח של עמלות מסחר אפסיות, פלטפורמות מסחר מעולות, כלי ניתוח ומחקר מצוינים, משאבי לימוד והדרכה למשקיעים מתחילים ולא מנוסים, ושירות לקוחות מקצועי ואמין שתמיד אפשר לבנות ולסמוך עליו.

הברוקר הזה מצליח לספק את כל מה שמשקיע בשוק ההון יכול לרצות ולבקש. אין ספק שמדובר באחד מהברוקרים הטובים והאיכותיים ביותר שאפשר למצוא כיום.

יתרונות בולטים

בחורה עם סוודר בצבע ירוק עושה תנועה של השוואה

יש 5 היבטים שבהם לדעתי הברוקר TD Ameritrade מצטיין במיוחד ומשחק אותה בגדול.

עד כמה המאפיינים האלה באמת חשובים, מועילים ושימושיים עבורכם? זה כבר לגמרי תלוי בהעדפות האישיות שלכם:

כלי מחקר ותשקיפים

הברוקר הזה מספק גישה נוחה וחינמית לתשקיפים של מניות, אופציות וקרנות נאמנות.

במקום לאלתר ולגשש באפלה, תוכלו להשקיע בצורה נבונה ומושכלת בעזרת מגוון רחב של כלי ניתוח, מחקר ודירוג של אפיקי השקעה ומכשירים פיננסיים שונים שפותחו על ידי חברות הייעוץ והמסחר המובילות Morningstar ו-CFRA ולקרוא סקירות, פרשנויות וניתוחים טכניים של מניות שמוציאות חברות השקעה שונות.

אפליקציית TD Ameritrade app

אפליקציית המובייל של החברה זוכה לביקורות חיוביות ודירוג גבוה מהמשקיעים שפשוט עפים עליה.

היא מתאימה למגוון רחב של מערכות הפעלה שונות ותעבוד על מכשירי iOS, Windows ואנדרואיד.

תוכלו לקבל מידע בזמן אמת על המתרחש בשוק, להשקיע בקרנות נאמנות, או לסחור במניות, באופציות ובחוזים עתידיים באמצעות הסמארטפון או הטאבלט שלכם בקלות ובנוחות מירבית.

מבחר גדול של קרנות להשקעה

בין כל הברוקרים המוזלים שפועלים כיום בשוק, TD Ameritrade מציע את אחד ממאגרי קרנות הנאמנות וקרנות הסל נטולות העמלה הגדולים ביותר, והכמות לא מגיעה על חשבון האיכות.

בעוד שרוב הברוקרים מתמקדים בעיקר במשקיעים פעילים שמעדיפים לסחור במניות, TD Ameritrade מציע מגוון רחב במיוחד של אפיקי השקעה שונים ומצליח לאזן בין הצרכים של אנשים שמעדיפים להשקיע במניות ספציפיות לאנשים שמתעניינים בהשקעה ארוכת טווח בקרנות.

שירות לקוחות

לחברת TD Ameritrade יש סניפים בכל הערים הגדולות בארצות הברית, וזה יתרון עצום ללקוחות שמעדיפים לשוחח עם נציגי שירות הלקוחות פנים מול פנים ולא מוכנים להסתפק בשיחה טלפונית או תכתובת בדואר האלקטרוני.

לא נדרש סכום השקעה מינימלי

אינכם מוגבלים בסכום מינימלי שאתם צריכים להחזיק בחשבון, מה שאומר שגם משקיעים מתחילים שאין להם כיסים עמוקים וגם אנשים שמחזיקים יותר ממיליון דולר בקופת גמל והשתלמות בניהול עצמי (IRA), יוכלו להשתמש בלי בעיה בברוקר TD Ameritrade.

אינכם נדרשים להפקיד סכום מינימלי בחשבון כדי להתחיל לסחור בשוק ההון, וזה יתרון משמעותי עבור משקיעים טירונים שמגששים את דרכם בתחום.

למי מיועד TD Ameritrade?

יד מקיפה בעיגול קבוצה מצויירת של אנשים

מדובר באחד מהברוקרים המקוונים הגדולים ביותר בארה"ב שמציע כמה זירות מסחר נפרדות המתאימות למגוון רחב של רמות ניסיון ומיומנות במסחר בשוק ההון.

משקיעים מתחילים וטירונים יוכלו לצבור ידע וביטחון, לשפר ולשכלל את הכישורים שלהם ולגלות אפיקי השקעה חדשים באמצעות משאבי הלימוד וההדרכה המקיפים שמציע הברוקר הזה.

משקיעים וסוחרים פעילים יפיקו תועלת רבה מפלטפורמת "ThinkOrSwim" שמספקת את כל הנתונים, המידע, הטבלאות והכלים הנדרשים כדי למצוא את הזדמנויות ההשקעה המבטיחות והמשתלמות ביותר בשוק.

המגוון האינסופי של כלי הניתוח והמחקר שמספק TD Ameritrade עלול להיראות טיפה עמוס ומורכב מדי עבור משתמשים מתחילים.

הסבר מורחב על היתרונות

TD Ameritrade שיפר את ההתאמה והנגישות של האתר שלו למכשירים ניידים, מה שאומר שתוכלו להיכנס אליו בלי בעיה גם באמצעות הסמארטפון שלכם ולקבל גישה מהירה ונוחה לפרטי ומאזן חשבון המסחר שלכם, כולל היתרות, היסטוריית העסקאות, הפוזיציות שלכם, עדכונים חשובים וחדשות וכו’.

אפליקציית מובייל איכותית וידידותית למשתמש תרכז את כל פרטי ונתוני חשבון המסחר שלכם בעמוד אחד ותעניק לכם גישה נוחה אליו בכל מקום ובכל זמן.

thinkorswim כולל סרגל כלים שניתן להתקין ולהטמיע בדפדפן האינטרנט שלכם.

הוא מציע כלי ניתוח מתקדמים ועוצמתיים ומידע רץ בזמן אמת על המסחר במניות, אופציות, חוזים עתידיים, אופציות עתידיות ופורקס (מט"ח) ישירות בדפדפן.

בזכות הצמיחה המהירה של חברת TD Ameritrade בשוק האסייתי, היא מציעה גרסאות של פלטפורמות המסחר שלה גם בסינית מסורתית ובסינית מפושטת.

בזכות עסקת הרכישה של סוכנות Scottrade, הברוקר המקוון TD Ameritrade החל להציע קורסים פיסיים למסחר עצמאי בשוק ההון.

הם זמינים ביותר מ-280 הסניפים השונים של החברה המפוזרים ברחבי ארצות הברית, יחד עם כמה מסלולי לימוד והכשרה נוספים הזמינים באתר ובאפליקציית המובייל של TD Ameritrade.

בנוסף לכך, הערוץ הרשמי של החברה משדר תכנים חינוכיים ותוכניות על מסחר בשוק ההון במשך 9 שעות ביום, בנוסף לתוכן על פי דרישה.

ניתן להזרים מידע בזמן אמת במערכת “ThinkOrSwim”, באתר האינטרנט ובאפליקציית המובייל של הברוקר ללא כל הגבלה.

הסבר מורחב על החסרונות

ייתכן שתצטרכו להשתמש בכמה פלטפורמות שונות במקביל כדי לקבל גישה לכלים המועדפים עליכם.

מערכת “ThinkOrSwim” כוללת שפע של כלי מסחר המיועדים לאופציות, אבל כלי המחקר והניתוח הבסיסיים והחשובים ביותר למסחר במניות והשקעות שמייצרות הכנסה קבועה זמינים בעיקר באתר.

מדובר בבעיה שכיחה שאופיינית לברוקרים מקוונים המציעים מגוון מערכות ופלטפורמות מסחר שונות.

זה נדיר מאוד למצוא פלטפורמה אחת שכוללת את כל סוגי הכלים והמשאבים הנדרשים למסחר באפיקי השקעה שונים.

הלקוחות של TD Ameritrade יכולים לבחור ממגוון רחב של סוגי חשבונות שונים, מה שלכאורה אמור להיות יתרון.

עם זאת, משקיע חדש ולא מנוסה יכול ללכת לאיבוד במבחר העצום והמבלבל הזה ולשבור את הראש מה אומר כל סוג של חשבון מסחר.

זה היה נחמד אם בעת תהליך הפתיחה וההגדרה הראשונית של החשבון היה מופיע הסבר מקיף וברור יותר על סוגי החשבונות הזמינים, כדי להקל על הלקוח לבחור באפשרות המתאימה והיעילה ביותר עבורו.

בנוסף, השקעה בפני סטוקס או מניות OTC, כרוכה בעמלה של $6.95 עבור כל פקודת מסחר, אבל אפשר להתמקח ולהוריד את הסכום לאיזור ה-$2.

הלקוחות מקבלים אחוזי ריבית נמוכים מאוד על יתרת החשבון שלהם (אחוז מזערי של 0.01–0.05%) אלא אם כן הם נותנים הוראה להפקיד את הכסף שלהם בקרן כספית.

עמלות ודמי ניהול

גבר מסדר מטבעות על שולחן עם מחשבון

בזכות מלחמת המחירים שהתנהלה בין הברוקרים המוזלים בסוף שנת 2019 כולנו הרווחנו בגדול, וגם TD Ameritrade לא נשארה מאחור והצטרפה לטרנד המסחר נטול העמלות.

ב-3 באוקטובר 2019, היא חתכה את עמלת המסחר שלה במניות שעמדה על $6.95 (כולל קרנות סל) ל-0, מה שאומר שלא תצטרכו לשלם אפילו שקל אחד על מסחר במניות.

גם המסחר באופציות לא ירוקן לכם את הארנק, ועל כל חוזה תחויבו בעמלה של $0.65 בלבד.

אבל יש כוכבית אחת חשובה שאתם חייבים לקחת בחשבון: למרות העמלות האפסיות על מסחר במניות ובקרנות סל, תצטרכו לשלם עמלה קבועה של $6.95 עבור מסחר בפני סטוקס.

סיכום תעריפי העמלות של TD Ameritrade:

הפריטTD Ameritrade
סכום הפקדה מינימלי $0.00
עמלת מסחר במניות (עבור כל פקודת מסחר) $0.00
עמלת מסחר בקרן סל $0.00
עמלת בסיס על מסחר באופציות $0.00
עמלה על חוזה אופציה $0.65
עמלה על השקעה בקרנות נאמנות $49.99
עמלה על פקודת מסחר בייעוץ ובהכוונת ברוקר אנושי $44.99
קרנות סל ללא עמלה הכל

פלטפורמות וכלי מסחר

גבר מצביע על מחשב שיש עליו מערכת מסחר בבורסה

TD Ameritrade היא המובילה בקטגוריה הזאת מבין כל הברוקרים המוזלים כבר שנה תשיעית ברציפות.

היא משאירה אבק למתחרים מבחינת איכות ומגוון פלטפורמות וכלי המסחר שלה, הודות למערכת thinkorswim המיועדת להתקנה על שולחן העבודה במחשב.

לא משנה במה מדובר – מסחר יומיומי במניות, מסחר באופציות, מסחר בחוזים עתידיים, או השקעה לטווח הארוך, thinkorswim היא המנצחת הגדולה בכל התחומים האלה ומספקת מענה מלא לכל צורך ודרישה.

חווית המסחר

הדרך מרעיון שהבשיל בראשכם לסחור בשוק ההון לפקודת מסחר מוצלחת והשקעה רווחית אף פעם לא הייתה קצרה וחלקה יותר.

האתר מכיל תפריטים נפתחים מסודרים וקלים לניווט, כאשר בתחתית של כל עמוד מופיע כרטיס מסחר צף שניתן לנתק ממקומו ולהעביר לחלון נפרד לגישה מהירה ונוחה יותר.

ניתן לנתק ולהעביר גם את הגרפים והטבלאות כדי ליצור סביבת מסחר יעילה ונוחה יותר, אבל מדובר בתהליך מורכב יותר בהשוואה לעבודה עם מערכת “ThinkOrSwim”.

ישנם לחצנים מיוחדים לרכישה ולמכירה מהירה שמופיעים כאשר לוחצים על הטיקר (סימן הזיהוי הייחודי שמוצמד לניירות הערך של חברה מסוימת).

לחיצה על הכפתורים האלה פותחת חלון עם מידע בסיסי הנטען אל תוך כרטיס המסחר. אם אתם רוצים לשלוח פקודת מסחר מותנית, תצטרכו ללכת לכרטיס המסחר המורחב שנפתח בלחיצה פשוטה.

תוכנת thinkorswim מאפשרת לכם לבחור את הכלים המועדפים עליכם ואת העיצוב הרצוי של כרטיס המסחר.

תבניות ברירת המחדל נוחות ופשוטות לשימוש ברוב הפעמים ויאפשרו לסוחרים להשתמש בקלות בכלי השרטוט והציור, ניתוח המדדים הטכניים והמחשת המידע והנתונים.

Thinkorswim מאפשרת לסוחרים ליצור כלי ניתוח משלהם ולהשתמש בשפת תכנות מובנית שנקראת thinkScript.

באתר האינטרנט, תוכלו להגדיר את סוג פקודת המסחר הרצויה (בשווי שוק, בהגבלת מחיר וכו’), כמות נכסי ההשקעה, בחירת הפעולה הנדרשת (רכישה או מכירה) ואופן התיעוד של העסקאות למטרת ניכוי מס.

מערכת thinkorswim מאפשרת ליצור תבנית פקודת מסחר נפרדת לכל אפיק השקעה כדי שתוכלו לסחור בנכסי השקעה שונים בלחיצת כפתור אחת פשוטה – תוכלו לסדר ולארגן את פקודות המסחר שלכם כדי לצפות בהן בנוחות מכל פלטפורמה.

טכנולוגיית המסחר

הדרך שבה הברוקר מנתב ומיישם את פקודות המסחר שלכם קובעת את היכולת שלכם לקבל את המחיר הטוב והתחרותי ביותר בשוק ואת זמן הביצוע של ההוראה שנתתם.

התופעה הזאת שנקראת שיפור מחיר מתארת מכירה בסכום גבוה יותר מהמחיר המבוקש או קנייה בסכום נמוך יותר מהמחיר שהוצע.

אלגוריתם ניתוב פקודות המסחר של TD Ameritrade מסייע להשלים את העסקה שלכם במחיר משופר ולהאיץ את זמן הביצוע שלה.

נתוני שיפור המחיר שפרסמה החברה מצביעים על כך שעסקאות המסחר האטרקטיביות והמבוקשות ביותר זוכות בממוצע לתוספת של יותר מ-½1 סנט למניה ($0.015).

TD Ameritrade מקבל תגמולים מסוימים על הכוונת זרם הפקודות (order flow), אבל לטענת החברה זה לא משפיע על מהירות הביצוע של כלל העסקאות.

ברבעון השלישי של שנת 2019, הברוקר TD Ameritrade קיבל תשלום של $0.0012 למניה על זרם פקודות המסחר.

החברה לא סיפקה נתונים על גודל תשלום זרם פקודות המסחר עבור אופציות.

הלקוחות יכולים להשתמש בתוכנת “ThinkOrSwim” לפיתוח ולבדיקה לאחור (backtest) של מערכת מסחר משלהם ולנתב את פקודות המסחר שלהם למרכזי מסחר מסוימים, אבל לא יכולים לבצע מסחר אוטומטי באמצעות הפלטפורמה הזאת.

ניתוח רווחיות

כלי ניתוח הרווחיות של תוכנת “ThinkOrSwim” הוא המועדף עלי כשזה נוגע לחיזוי וניתוח הביצועים הפיננסיים והרווחיות של חברה מסוימת.

הוא מאפשר לחזות את התנודות בשווי המניה ולהעריך את השינויים ברווחיות שלה באמצעות ניתוח הדוחות הכספיים של חברה מסוימת.

בנוסף, הוא מסתמך על הסקירות והתחזיות של אנליסטים מוול סטריט ואתר תחזיות הרווח Estimize כדי לקבוע את מדד הרווח למניה (EPS) הצפוי ואת הביצועים שלה במציאות: מדובר בכלי שימושי ומועיל במיוחד שמאפשר לעשות סדר בבלאגן ולקרוא את המפה בצורה טובה יותר.

פלטפורמת No web

TD Ameritrade הציע בעבר פלטפורמת מסחר מקוונת בשם Trade Architect.

המערכת הזאת הייתה נוחה ומועילה במיוחד עבור משקיעים מתחילים וטירונים בגלל שהיא דורשת עקומת למידה קטנה וקצרה יותר לעומת מערכת ThinkOrSwim.

התוכנה הזאת הפסיקה להתקיים בשנת 2018 בגלל שהיא מבוססת על יישומי פלאש (flash) שדפדפני האינטרנט המודרניים אינם תומכים בו יותר.

נכון לכתיבת שורות אלה, עדיין לא הושק תחליף ראוי שיתפוס את מקומו של Trade Architect.

מחקר וניתוח שוק

בזכות רשת הטלוויזיה של חברת TD Ameritrade ומגוון כלי הניתוח והמחקר הייחודיים שהיא מציעה, לקוחות החברה יכולים לבצע סקר ומחקר שוק במהירות ובנוחות האפשרית.

 ערוץ טלוויזיה

הערוץ הזה שמוקדש להשקעות ומסחר בשוק ההון מעביר שידורים חיים בין השעות 8 בבוקר לחמש בערב במשך כל ימות השבוע, ומשלב בין מגוון תכני לימוד והדרכה לסקירות שוק ההון.

Schwab זה הברוקר המקוון היחיד שיכול להתגאות בערוץ טלוויזיה דומה.

פרשנות פיננסית

TD Ameritrade מספק תחזיות וניתוחים יומיומיים של מצב השוק באמצעות שירות Ticker Tape – תוכלו להישאר עם היד על הדופק ולהיות מעודכנים בכל מה שמתרחש.

מדובר בתוכן מגוון, רחב ומקיף שנוגע בנושאים ותחומים רבים כמו המצב בשוק ההון, עסקים, חסכונות, פרישה לפנסיה והדרכה למסחר עצמאי בשוק ההון.

לצד שירות Ticker Tape, חברת TD Ameritrade מוציאה לאור את כתב העת הדיגיטלי thinkMoney שיוצא מדי רבעון ומתמקד בלימוד והדרכה של השקעה בשוק ההון.

בשורה התחתונה, כשמדובר במסחר באופציות ומניות, TD Ameritrade עושה עבודה מצוינת, אבל כשמדובר בהשקעות לטווח הארוך ותכנון פנסיוני, אני מעדיף כתבי עת אחרים.

מסחר חברתי

האתר של TD Ameritrade's מצויד בכמה כלים ייחודיים שלא תמצאו בשום מקום אחר, לדוגמה, כלי ה-Social Signals מציג את המותגים החמים והמדוברים ביותר ברשתות החברתיות.

אלגוריתם מיוחד מסנן את הציוצים הרלוונטיים והחשובים ביותר עבורכם בקשר למותגים שיכולים לעניין אתכם ומציג טבלה מסכמת של המותגים הפופולריים ביותר בטוויטר שזוכים להכי הרבה חשיפה וציוצים.

תוכלו להבין טוב יותר את דעת הקהל ולהעביר את הנתונים השימושיים האלה לטבלאות ותרשימים בעזרת מערכת “ThinkOrSwim”.

התוכנה הזאת גם מאפשרת לכם להחליף דעות, המלצות וחוות דעת עם משקיעים אחרים בחדרי צ’אט מיוחדים ולחלוק ברעיונות ההשקעה שלכם עם אחרים באמצעות יישום myTrade.

בסך הכל, אין ספק שהברוקר TD Ameritrade הצליח לבנות קהילת משקיעים משגשגת, מאוחדת ופעילה.

שירות לקוחות

כדי להעריך ולדרג את איכות ומצוינות שירות הלקוחות של ברוקרים מקוונים שונים, אתר StockBrokers.com שיתף פעולה עם חברת Confero שמתמחה בסקרי שביעות הרצון של לקוחות ברחבי ארצות הברית.

מסחר באמצעות הסמארטפון

בתחום המובייל, חברת TD Ameritrade החליטה לא ללכת על המובן מאליו ובחרה להציע שתי אפליקציות לסמארטפונים במקום אחת: TD Ameritrade Mobile ו-TD Ameritrade Mobile Trader.

בעוד שהראשונה מיועדת למשקיעים חובבים ומזדמנים, השניה פותחה עבור סוחרים פעילים ומיומנים שזקוקים לפיצ’רים חדשניים ומתוחכמים יותר.

TD Ameritrade Mobile

האפליקציה הזאת מציעה למשקיעים לוח הגדרות ופעולות הניתן להתאמה אישית.

האפליקציה עובדת בצורה חלקה ונטולת בעיות וכוללת את כל הפיצ’רים שמשקיע צריך: רשימות המעקב פשוטות לשימוש וניתנות להתאמה אישית מלאה.

תוכלו לקבל התראות מחיר, חדשות וטבלאות נתונים, וניתן להפיק דוחות בפורמט PDF המסכמים את הסקירות והניתוחים של חברות דירוג חיצוניות.

TD Ameritrade Mobile Trader

כשבוחנים את אפליקציות המובייל הזמינות בשוק, Mobile Trader היא ללא ספק הבחירה המועדפת עלי.

ברגע שתתחברו לחשבון שלכם, תוכלו לעבור ישירות לרשימות המעקב שיצרתם באמצעות סנכרון עם מערכת “ThinkOrSwim”, למעשה, האפליקציה הזאת מקושרת למערכת “ThinkOrSwim”.

הניתוח הטכני של ביצועי המניה כולל שרטוט גרפים וטבלאות על פי למעלה מ-400 מאפיינים ומדדים שונים וניתן לסנכרן את ההעדפות שלכם באמצעות הענן.

קל מאוד לקבוע את הגדרות המסחר, ההתראות והעדכונים והתרשמתי לטובה מהגישה הפשוטה והנוחה לשירות Trader TV, שכולל לא רק את ערוץ הטלוויזיה TD Ameritrade Network, אלא גם את ערוץ CNBC, ככה שתהיו מעודכנים בכל מה שקורה.

בינה מלאכותית וטכנולוגיות חדשניות: TD Ameritrade היה אחד מהברוקרים המקוונים הראשונים שהטמיע את העוזרת האישית החכמה Alexa שמופעלת באמצעות פקודות קוליות, ובאוגוסט 2017, הוא הפך לברוקר הראשון שהטמיע את שירות המסנג'ר של פייסבוק.

אין ספק שהברוקר הזה אוהב להיות צעד אחד לפני כל השאר והוא החליט לנצל את היתרונות העצומים של טכנולוגיית הבינה המלאכותית החדשנית בזכות פיתוח צ’אט בוט משלו. לאחר מכן, בשנת 2018, הופיע שירות Apple Business Chat שעבדכם הנאמן משתמש בו לעתים קרובות.

TD Ameritrade לא הסתפק בזה ובשנת 2019, הוא הטמיע את היישומים Apple CarPlay ו-Android Auto.

בשורה התחתונה, אין ספק שהברוקר TD Ameritrade הוא השליט הבלתי מעורער בתחום המובייל ומאפשר להתחבר לחשבון המסחר שלכם מכל מקום ובכל רגע נתון.

נכסי ואפיקי ההשקעה הזמינים

TD Ameritrade מספקת את כל השירותים שמציע ברוקר בשירות מלא, החל ממסחר במניות ועד לייעוץ פנסיוני, וניתן לפתוח ולנהל חשבונות מסוגים שונים ולסחור בחוזים עתידיים ובפורקס (מט"ח).

אבל לא הכול מושלם ויש חיסרון אחד משמעותי שחייבים לקחת בחשבון: כל מי שמתעניין במסחר בינלאומי, צריך להיות מודע לעובדה שלקוחות TD Ameritrade יכולים להשקיע בניירות ערך שהונפקו בארצות הברית ובקנדה בלבד.

לימוד והדרכה

הדמיות גרפיות שונות של השכלה ולימודים אונליין

TD Ameritrade הציבה רף גבוה מאוד מבחינת משאבי וכלי הלימוד וההדרכה שלה במסחר והשקעות בשוק ההון.

תוכלו לבחור ממגוון רחב של אפשרויות שונות להעמיק את הידע והכישורים שלכם בתחום וליהנות ממשאבים שימושיים ומועילים כמו סרטוני ווידאו, ובינרים מוקלטים, קורסים הכוללים שאלונים ותרגולים, או תכנים המסודרים על פי רמת הניסיון והמומחיות של המשקיע. חלק גדול מהתכנים הלימודיים האלה זמין גם במנדרינית ובספרדית.

בעזרת בינה מלאכותית, האתר יכול לספק ללקוח חווית למידה בהתאמה אישית שמותאמת לצרכים ולרמת ההתקדמות שלו ולהציע לו את התוכן הרלוונטי והמתאים ביותר.

חברת TD Ameritrade מתכננת להרחיב את הטמעת מערכות הבינה המלאכותית בשירותים הדיגיטליים שהיא מספקת כדי ליצור חוויה מותאמת אישית שתענה בצורה טובה ומלאה יותר על הצרכים הספציפיים של כל לקוח.

ערוץ הטלוויזיה של חברת TD Ameritrade משדר במשך 9 שעות מדי יום.

בתחילת דרכו הערוץ פנה למשקיעים מנוסים ומיומנים יותר, אולם כיום הוא הרחיב את התכנים שלו ומציע תוכניות המיועדות למשקיעים מתחילים שעושים את הצעדים הראשונים שלהם בתחום.

תוכלו לצפות בשידורים האלה באמצעות אפליקצייה ייעודית שניתן להתקין במערכות ההפעלה iOS, Android, Amazon Fire ו-Roku.

תוכלו למצוא חבילות סרטוני וידאו ומאמרים המיועדות למשקיעים בעלי רמות ידע ומיומנות שונות בעמוד המוקדש למשאבי הלימוד וההדרכה של TD Ameritrade Education או במדור ייעודי בפלטפורמתthinkorswim.

התוכן מסודר ומאורגן על פי קורסים בנושאים שונים לדוגמה: "בניית תיק השקעות לפרישה לפנסיה בכמה צעדים פשוטים" או: " מסחר באופציות עם תנודתיות גבוהה".

תוכלו להתעמק בנושא שמעניין אתכם, ללמוד גישות ואסטרטגיות חדשות, ולנסות ליישם אותן בעזרת מערכות וכלי המסחר של TD Ameritrade.

תוכלו למצוא וובינרים המתעדכנים באופן יומיומי בעמוד שידורי הרשת באתר – הם עוסקים במגוון נושאים ותחומים שונים החל מיסודות המסחר למתחילים ועד לטכניקות מורכבות ומסובכות יותר למתקדמים.

מדי יום עולות כמה הרצאות ותוכניות שונות והן מסודרות על פי רמת הניסיון והמומחיות של המשקיע.

במדור המאמרים באתר תמצאו מגוון רחב של מאמרים שימושיים המסודרים על פי נושאים ולקוחות הברוקר יכולים להפוך למנויים של כתב העת המודפס thinkMoney שנכתב על ידי הצוות שאחראי על פלטפורמת “ThinkOrSwim”.

המאמרים נכתבו בשפה פשוטה, נגישה ולא מתנשאת, ומכסים שורה ארוכה של נושאים שונים החל מהיסודות והדברים הבסיסיים ועד לאסטרטגיות מורכבות ומתקדמות יותר.

ניתן גם לבקר באחד מהסניפים של חברת TD Ameritrade כדי להתעדכן בלו"ז של ההרצאות והסדנאות שהיא מקיימת. בסביבות 1,500 אירועים כאלה נערכים מדי שנה.

אם אתם רוצים ללמוד איך להשתמש בפלטפורמת thinkorswim, תוכלו להוריד סימולטור מיוחד שמדמה את חווית המסחר בתוכנה שנקרא paperMoney.

בנקאות

בניין גדול של בנק במבט מלמטה למעלה

חברת TD Ameritrade מספקת שירותי בנקאות בסיסיים באמצעות 284 סניפים ומרכזי שירות המפוזרים ברחבי ארצות הברית.

בדומה למתחרים העיקריים שלה, חברת TD Ameritrade מאפשרת להפקיד צ’קים, לשלם חשבונות ולקבל החזר על עמלת משיכת כסף מכספומט באמצעות הסמארטפון.

תוכלו לפתוח ולנהל חשבונות כספיים המוגנים על ידי תאגיד ביטוח הפקדונות הפדרלי (FDIC).

משקיעים שמחזיקים ביתרת כסף גבוהה בחשבון המסחר מבלי להשקיע אותה לא יהנו מתשלומי ריבית על הכסף שהם מחזיקים בחשבון.

תמיכה ושירות לקוחות

בחורה מחייכת שעובדת בשירות לקוחות של ברוקר

ברוקרים מוזלים יכולים להרשות לעצמם לגבות עמלות ודמי ניהול נמוכים יותר בהשוואה לברוקרים בשירות מלא בגלל שהם מספקים שירותים בסיסיים יותר שמבוצעים בחלקם הגדול על ידי מערכות ממוחשבות.

אבל, למרות שמדובר בברוקר במחיר מופחת, TD Ameritrade ממש לא מתקמצן ומעגל פינות כשזה מגיע לנציגי שירות הלקוחות שלו. ממש לא.

אחד מהיתרונות הייחודיים של TD Ameritrade שלא תמצאו אצל רוב הברוקרים האחרים זאת האפשרות לשוחח ולהתייעץ עם נציג אנושי פנים מול פנים בקשר לבעיות בחשבון המסחר שלכם.

עם מאות סניפים בכל רחבי ארצות הברית, אחד ממרכזי שירות הלקוחות של החברה נמצא במרחק נהיגה קצר מהבית שלכם.

כמובן שתוכלו לקבל מענה מהיר משירות הלקוחות גם מבלי לצאת מהבית באמצעות פנייה למוקד טלפוני הפעיל 24/7, לשלוח הודעת טקסט או להתכתב בדוא"ל.

אם זה לא מספיק, תוכלו ליצור קשר עם שירות הלקוחות של הברוקר באמצעות הצ'אט של פייסבוק ו-Twitter ותוכלו אפילו לתת פקודת מסחר במניה על ידי שליחת הודעה באמצעות הצ’אטבוט של פייסבוק.

בטיחות ואבטחה

גבר בחליפה שחורה מחזיק בין הידיים אייקון של אבטחה

מהבחינה הזאת, TD Ameritrade עומד בסטנדרטים הגבוהים והמחמירים ביותר בשוק.

  • לקוחות החברה יכולים להשתמש באמצעי זיהוי ביומטריים (טביעות אצבע ותווי פנים) כדי להתחבר לחשבון המסחר באמצעות הסמארטפון שלהם.
  • אלגוריתם האבטחה המתוחכם של TD Ameritrade מזהה את המחשב שממנו הלקוח התחבר לחשבון שלו בעבר, ובמקרה של כל ניסיון כניסה ממחשב זר ולא מוכר, הלקוח יצטרך לאמת את הזהות שלו באמצעות מענה על סדרת שאלות זיהוי.
  • TD Ameritrade מספק לכל לקוח ביטוח בשווי של $149.5 מיליון על ניירות הערך שלו והגנה עד לסכום של 2 מיליון דולר על כסף מזומן שהוא מחזיק בחשבון באמצעות חבילת ביטוח מיוחדת שמספקות חברות ביטוח מלונדון.
  • נכון לינואר 2022, לא נרשמה שום פריצה רצינית ומשמעותית לסניפים ולמערכות המחשב של חברת TD Ameritrade, על פי הנתונים של מרכז המידע לגניבות זהות (ITRC).

אודות חברת TD Ameritrade

לוגו גדול של חברת TD Ameritrade

המטה של החברה נמצא באומהה, נברסקה. היא נוסדה בשנת 1975 והפכה לאחד מהברוקרים המקוונים הראשונים בארצות הברית.

נכון לינואר 2022, הברוקר הזה יכול להתגאות ביותר מ-11 מיליון חשבונות ברוקראז’ ושווי נכסי ההשקעה של הלקוחות שלו מגיע לסכום כולל של טריליון דולר.

בימי המסחר בשוק ההון, לקוחות הברוקר הזה מגלגלים בממוצע 860,000 עסקאות ביום.

השורה התחתונה

TD Ameritrade היא חברה חדשנית שמנצלת את הטכנולוגיות המתקדמות והעדכניות ביותר כדי להבין את הצרכים וההעדפות של הלקוח ולהבטיח את חווית השימוש הטובה והנוחה ביותר.

כל משקיע או סוחר, חדש או ממולח, יוכל להעריך את מגוון הפיצ’רים והיתרונות של הברוקר הזה, ואין ספק שמדובר באחד הברוקרים הכי טובים לשנת 2022.

כמובן שגולת הכותרת והקלף המנצח של חברת TD Ameritrade זאת עלות המסחר האטרקטיבית והמשתלמת, כאשר כיום תוכלו ליהנות מעמלות אפסיות על מסחר במניות, מה שהופך את הברוקר הזה למציאה אמיתית.

9.5ציון סופי

TD Ameritrade הוא ברוקר איכותי שמצטיין בכל היבט: למרות שהוא אינו גובה עמלות על מסחר במניות, קרנות סל ואופציות, זה כלל לא מתבטא באיכות וביעילות השירות שהוא מספק.

עם מגוון מרשים של מדריכים ומשאבי לימוד והדרכה, קורסים נגישים למסחר בשוק ההון, כלי מחקר וניתוח מהשורה הראשונה, מערכות מסחר מתקדמות ומבחר נאה של קרנות נאמנות ללא עמלה, אין ספק שיש המון מה לאהוב בברוקר המקוון הזה.

לאחר השלמת תהליך המיזוג עם חברת Charles Schwab, אין לי ספק שהברוקר הזה עוד ימשיך להשתפר ולהפתיע אותנו עם מגוון פיצ’רים מגניבים ושווים גם בעתיד.

מערכת מסחר
10
שירות לקוחות
9
עמלות
10
מוצרים פיננסיים
8
הפקדה ומשיכה של כספים
10
יתרונות
  • אפשרויות מחקר וניתוח רחבות ומעמיקות ואפשרות לקבל עדכונים חיים וחדשות בזמן אמת על המתרחש בשוק ההון.
  • כלי לימוד והדרכה שיעזרו למשקיעים מתחילים להיכנס לעניינים ולהכיר מגוון רחב של אפיקי השקעה שונים.
  • מגוון רחב של אמצעי התקשרות עם צוות שירות הלקוחות והתמיכה של הברוקר כמו Facebook Messenger, WeChat, Twitter וכו’.
חסרונות
  • לקוחות הברוקר יצטרכו להשתמש ביותר מפלטפורמת מסחר אחת כדי לקבל גישה לכל הכלים והמשאבים שהם צריכים.
  • האתר מפוצץ בטונות של תכנים וכלים שונים, ככה שמציאת הפריט הספציפי שאתם צריכים יכולה להפוך לכאב ראש לא קטן.
  • חלק מהפלטפורמות והאתרים אינם פעילים ורלוונטיים יותר, נכון לינואר 2022.
דוד שוורץ

דוד שוורץ

גדלתי בשוק ההון "מלמטה" מעמדת פקיד בבנק לאומי, יועץ השקעות בכיר, ממונה על הדרכת יועצי ההשקעות בבנק לאומי, ממונה על הייעוץ להשקעות בבנק, ממונה (ומקים) מחלקת הפיקדונות, מנהל השיווק בבנק, מנהל הנציגות הגדולה ביותר בחו"ל של בנק לאומי, מנכ"ל או יו"ר דירקטוריון ב 3 בנקים שונים של החברות לניהול השקעות של הבנק (האחרון היה מזרחי-טפחות בו כיהנתי כמנכ"ל קרנות הנאמנות של הבנק ), כיהנתי כיו"ר דירקטוריון חברה ציבורית שנסחרה בת"א ובנאסד"ק, וכמובן בעלים של בית ההשקעות.

מה דעתכם?

נשמח לשמוע את דעתכם בתגובות

השור
Logo